Central European Rally (ex 3-Städte)

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod standak » stř 25.10.2023 05:54

Acom píše:Podle mne se dela mejdan na ktery nejsou penize. Coz neprimo priznal Kunc, kdyz rikal ze bez vstupneho by nic takoveho delat neslo.
A podle toho to vypada.

Jen se zeptám - Barumka jde uspořádat bez vstupného? Pokud ne, nechápu proč tady to najednou vadí. Pokud ano, tak proč se tam teda vstupné vybírá?
FANS OSEK !!!
standak
N/1
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát 08.11.2013 08:46

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Acom » stř 25.10.2023 06:20

Poradatele Barumky ale “neznasilnujni” divaky tak, jak se to pokousi na tomto podniku.

Na Barumce vim co za sve penize dostanu.

Tady nevim vubec co za sve penize dostanu. Prezentace rally k divakum je zalostna. Jen zaplat a prijed. To je na dnesni dobu dost malo.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 648
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Gurun » stř 25.10.2023 07:55

Já osobně těm nářkům moc nerozumím. Cena vstupenky odpovídá tomu, co dám kdekoliv v rámci MS , kde se platí. Před Rallye samotnou potřebuji mapu rz od pořadatele, tam mám i čas, kdy se jede, pak si vyberu, kam chci jít, nejbližší cestu jak se k tomu místu dostanu vozidlem (jen a pouze legálně) no a pak ten rozdíl od toho kde nechám auto k místu kde chci být dojdu pěšky. Tím, že letos jsou rz najety nadšenci a zveřejněny na youtube je to ještě o to snažší.
Gurun
A/5
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř 05.11.2008 11:10
Bydliště: Modrá

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod standak » stř 25.10.2023 07:59

Acom píše:Poradatele Barumky ale “neznasilnujni” divaky tak, jak se to pokousi na tomto podniku.

Na Barumce vim co za sve penize dostanu.

Tady nevim vubec co za sve penize dostanu. Prezentace rally k divakum je zalostna. Jen zaplat a prijed. To je na dnesni dobu dost malo.

S tím posledním odstavcem souhlas, tohle se úplně nedaří. Nezbývá než doufat, že se z toho pořadatelé do příštího ročníku poučí. Nicméně třeba zrovna nákresy a popisy diváckých míst si myslím, že mají udělaný celkem dobře. Tím ale netvrdím, že zrovna DM jsou to co by mě zajímalo. Program Barumky jsem letos neviděl, takže tohle srovnat nemůžu.

S tím úvodem už tak úplně nesouhlasím, viz ty každoročně se opakující problémy s přístupem k některým RZ kvůli nesmyslně daleko umístěným (a hlavně vyžadovaným PČR) zákazům vjezdu. A to už Barumka má (na rozdíl od CER) za sebou pár uspořádaných ročníků...

Nechci se tady pouštět do žádného srovnávání co je a co není lepší. Jen mi přijde trochu smutný, že se tady kydá hnůj na něco, co ještě ani pořádně nezačalo. A místo toho aby jsme si WRC u nás užili a nad něčím při premiéře třeba i přimhouřili oči, tak jen remcáme, remcáme a remcáme...
FANS OSEK !!!
standak
N/1
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát 08.11.2013 08:46

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Walach » stř 25.10.2023 08:23

PLuto píše:Každopádně na přejímkách se dnes rozjela velká akce, při které místní policie kontrolovala platnost SPZ a pojištění. Byli hodně drsní a řada posádek s tím měla (a ještě má) velké problémy. Jsem zvědavý, jak to dopadne...


Na tomhle nevidím nic špatného.
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1965
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod PLuto » stř 25.10.2023 08:41

Půlka italských aut (a řada dalších) bez SPZ hledající řešení. Naštěstí je ve světě mezi přejímkou a startem dost času, takže je prostor na hledání řešení.

IMG_20231025_093334.jpg
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23624
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Dada » stř 25.10.2023 08:52

Pluto díky za pravidelné info, jen mi řekni, co je na SPZ prošlého? To mi hlava nebere?
Dada
Rally škola
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 08.12.2009 17:01

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Acom » stř 25.10.2023 11:49

Blby je to, ze kdyz sem napisu svuj nazor. Bere se to jako remcani.
Neremcam nad vysi vstupneho.

Pozastavuju se nad tim jak to cele komunikacne uchopili.

A jak jsem psal, treba se mylim a vsechno co jsem uvedl ve svem pohledu na vec bude jinak.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 648
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod PLuto » stř 25.10.2023 12:04

Dada píše:Pluto díky za pravidelné info, jen mi řekni, co je na SPZ prošlého? To mi hlava nebere?


To je téma na komplexnější diskuzi. Ale třeba v ČR musíš mít testování závodního auta každý rok, jinak je ta SPZ neplatná. A nebo když prodáváš auto do zahraničí, tak se ruší platnost značek i techničáku...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23624
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Acom » stř 25.10.2023 12:59

Jeste k tomu vstupnemu. Padalo tady srovnani s Finskem apod.

Pro nasince je 100 EUR dost penez. Mame tady uplne jine platy a kupni silu nez ve Finsku nebo v Bavorsku.
Podle me neni viditelnejsi kontrast v zivotni urovni jako kdyz prejedete ze Sumavy do Bavorska.

To neni remcani, jen konstatovani faktu.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 648
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2023

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků